top of page

HİZMETLERİMİZ

Dağaşan Otomotiv yılların verdiği tecrübeyle, kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak için ürün ve hizmetlerini en kaliteli şekilde sunmaya devam etmektedir. 

OTO GAZ DÖNÜŞÜMÜ
BAKIM ONARIM SERVİSİ
EGZOZ GAZI EMİSYON ÖLÇÜMÜ

GDI, TSI, FSI, TFSI, THP, THPI motorlu araçlar için, Dünya'nın tercih ettiği kaliteli ve performanslı LPG dönüşüm sistemlerini, TSE Hizmet Yeterlilik Belgeli servisimizde montajını yapıyoruz. Makine Mühendisi onaylı montaj ve profesyonel ekibimizle aracınızın LPG dönüşümünü en kaliteli biçimde yaparak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Araçlarınızın bakım onarımı deneyimli ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Konusunda uzman ve eğitimli ekibimiz aracınızın sorununu doğru ve akılcı yöntemlerle tespit ederek çözüme ulaştırmaktadır. Oto Gaz Sistemleri bakım onarımında tecrübeli ekibimiz anında çözüm üreterek doğru çözüm ve yedek parça ile sizlere hizmet vermektedir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Onaylı Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm İstasyonumuzda, aracınızın egzoz emisyon gazı ölçümünü hızlı ve doğru bir şekilde analiz ederek, beklemenize gerek kalmadan anında sonuçlandırarak size zaman kazandırır.  

YEDEK PARÇA

Dağaşan Otomotiv'de aracınızın tüm yedek parça ve Oto Gaz Sistemi yedek parçalarını bulabilirsiniz. Orjinal ve kaliteli yedek parçalarımızı tereddüt etmeden aracınızda kullanabilirsiniz.  

bottom of page