top of page

HAKKIMIZDA

Firmamız 1960'lı yıllarda oto tamir ve bakım atölyesi olarak Babamız tarafından kurulmuştur. 1970'li yıllarda oto yedek parça işini bünyesine katarak uzun yıllar oto tamir ve yedek parça servisi olarak hizmet vermiştir.

İşletmemizi tüm engellere ve zorluklara rağmen doğruluk, dürüstlük ve saygı çerçevesinde müşterilerimizin bizlere olan güveni ile 2000'li yıllara taşımanın mutluluğunu yaşamaktayım. Bu yıllarda hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmaya çalışarak LPG dönüşüm sistemi, Yetkili Egzos Gazı Ölçüm İstasyonunu'da bünyemize katarak değerli müşterilerimize hizmet vermek için LPG montaj hizmeti,bakım ve yedek parça hizmeti, arıza tespit ve çözümü, LPG veya tadilat projelendirme işlemleri yapmaktayız.

Otogaz Montaj Servisimizin TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi (HYYB) Makine Mühendisleri Odasından onaylı SMM ve Mühendis Yetki Belgesine sahip olup, yetkili otogaz montaj servisidir.

Sıfır km araçların LPG dönüşümünün yapıldığı tek güvenilir adres, alanında uzman profesyonel kadrosuyla yılların tecrübesine dayanan müşteri memnuniyetini ön planda tutarak  değerli müşterilerimize hizmete devam etmekteyiz.  Ürünlerimizin kalitesini,çözümlerimiz ve satış sonrası sağladığımız güvenirlik, yüksek iş ahlakımız ile gerek Ordu , gerekse çevre illerdeki müşterilerin ilk tercihi olma gururunu yaşamaktayız.

bottom of page